polski | Deutsch
O materialeInformacje techniczneKontakt
   Udało nam się stworzyć produkt, który z całą odpowiedzialnością możemy nazwać wyjątkowym i idealnym. Przez cały okres istnienia firmy na rynku dążyliśmy do tego, aby nasze produkty cieszyły klientów przez wiele lat i w końcu udało się powstał - FineCrete®. FineCrete® został poddany badaniom laboratoryjnym, aby każdy z klientów miał pewność, że kupując nasze produkty, nabywa najwyższą jakość. Badania te wykazały imponujące właściwości fizyczne, nasz nowy produkt jest trwalszy niż marmur. FineCrete® jest kamieniem sztucznym, dwukrotnie bardziej wytrzymały na obciążenia od konstrukcji betonowych stosowanych w inżynierii lądowej (mosty, wiadukty) i pięciokrotnie trwalszy od tych stosowanych w budownictwie mieszkaniowym. Jego niesamowite parametry przekładają się na ekstremalną wręcz odporność na warunki atmosferyczne… i nieważne, czy ten produkt znajdzie się na Syberii, czy na Saharze. Wytrzyma wszędzie będąc ozdobą otoczenia dla niejednego pokolenia.

   FineCrete® może naśladować naturalny marmur nie tylko ze względu na właściwości fizyczne, ale również pod względem estetyki. Jeśli chcą Państwo posiadać produkt o najwyższej jakości, stworzony przez pasję oraz ludzką rękę to wybór jest jeden… FineCrete®.

   Uwaga! Na rynku funkcjonuje już druga generacja FineCrete®, która oprócz jeszcze lepszych parametrów fizycznych, posiada unikalną cechę: samoregenerację!

Do pobrania: ulotka Finecrete®Dlaczego materiał FineCrete® jest najlepszy?

Poniżej przedstawiamy niektóre fakty na temat jakości produktów wykonanych z betonu, sztucznego kamienia lub konglomeratu piaskowca.
Przedstawionych wad nie posiadają produkty wykonane z FineCrete®.


Fontanna, która została wykonana, jak można wyczytać w ofercie producenta, wykonana z "wysokogatunkowego betonu odpornego na warunki atmosferyczne".
Jak widać, zestaw jest praktycznie nowy i jest aktualnie montowany.
Trwałość fontanny widoczny na zdjęciach.
Pęknięcie misy oczywiście dyskwalifikuje fontannę (woda będzie przeciekać szczeliną oraz grozi to bezpieczeństwu użytkowników - odpadające fragmenty).


Widoczne liczne pęknięcia betonu, które po każdym sezonie będą się powiększały.
W dłuższym okresie czasu proces ten doprowadza do odpadania fragmentów fontanny.
Widzimy również łuszczenie się farby w miejscach, gdzie gromadzi się woda.


Element jednej z betonowych fontann - parasol.
Jak widać wykończenie nieco odbiega od idealnego.
Można zauważyć łuszczącą się warstwę farby i betonu.


Oto donica wykonana w technologii konglomeratu kruszyw piaskowcowych i spoiw mineralnych. Producent twierdzi, że produkty wykonane w tej technologii niczym (właściwości fizyczne oraz wizualnie) nie odbiegają od naturalnego piaskowca.


Poniżej jeszcze kilka fotografii przedstawiających występujące deformacje, pęknięcia i mikropęknięcia.


Produkty jednego z producentów wykonane rzekomo ze sztucznego kamienia.
Powłoka zewnętrzna łuszczy się i odkrywa biały beton, który nawet nie jest zbrojony w newralgicznych miejscach...takich jak np. obrzeża misy.
Wiąże się to z narażeniem użytkownika na bezpośrednie niebezpieczeństwo...pomijamy już względy estetyczne i trwałość elementów.


© 2011 JURAND. All rights reserved. strony partnerskie

statystyka